Informace


Termín – Letní škola pro pedagogy se koná v termínech čtvrtek a pátek 18. -19. 8. 2022 a pondělí až středa 22. -24. 8. 2022

ProgramLETNÍ ŠKOLA PRO PEDAGOY 2022_aktualizace 1.7.2022

Místo konání – Semináře se budou konat v prostorách zámku v Brandýse nad Labem (Plantáž 402/8) a Gymnázia J. S. Machara (Královická 668)

Přihlášení – přihlašovat se na jednotlivé semináře bylo možné do 30. 6. 2022 cestou Google formuláře. Pokud se chcete ještě přihlásit během prázdnin, kontaktujte nás na kotatkova@strednipolabi.cz

Strava – během letní školy pro Vás zajistíme občerstvení – nápoje (voda, káva, čaj) a lehké občerstvení (koláče a obložené houstičky) jako dopolední a odpolední svačinu. V době oběda pro Vás budou k dispozici obložené francouzské bagety (kuřecí maso/šunka/sýr/caprese….) každý den Letní školy. Příspěvek na občerstvení je 200,- Kč/den nebo 100,- Kč/půl dne (v případě výběru polodenního semináře). Úhrada proběhne na základě vystavené faktury. Fakturu Vám zašleme automaticky po Vašem přihlášení na adresu školy.

Parkování – parkovat lze v okolí zámku v ulicích Plantáž a Na Celné – obě ulice jsou však zpoplatněny (ostatně jako většina ulic v Brandýse nad Labem), v blízkosti Gymnázia je možné parkovat v ulicích Královická, Husova, Fakultní, Jiskrova, J.V.Práška a Josefa Kožíška. V některých z ulic by se mělo dát parkovat bezplatně, každopádně se ujistěte o situaci dle aktuálního dopravního značení.

Dobročinný obchod DOBROMYSL – jako v minulém roce je možné přinést dary pro obchůdek Dobromysl (oblečení, šperky, knihy….) – https://obchod-dobromysl.cz/, https://www.facebook.com/obchodDOBROMYSL – odevzdat je můžete v kanceláři MAS Střední Polabí.