Letní škola 2023


Děkujeme, že jste si i letos vybrali strávit s námi Váš čas v rámci Letní školy pro pedagogy. Doufáme, že si z naší nabídky vyberete a budete odcházet spokojení. Letní škola je určena pedagogům ze základních a mateřských škol z území ORP Brandýs nad Labem – Stará Boleslav.

TERMÍN – Letní škola pro pedagogy se koná v termínu 22.-24.8.2023

 
Přihlašovat se můžete do 30.6.2023. Minimální počet přihlášených na každý seminář je 10 osob. V případě menšího zájmu si vyhrazujeme právo seminář zrušit. 
 
PROGRAM – ve formátu PDF ke stažení včetně anotací jednotlivých seminářů ZDE – Letní škola program
22.8.2023
9 – 16 hod – Květa Hrbková – Psychohygiena učitele (akreditovaně)
9 -12 hod – Jana Divoká – Praktický nácvik komunikace s dětmi s specifickými problémy v učení a chování (bez akreditace)
13 -16 hod – Monika Puškinová – Aktuality v legislativě – (akreditovaně)
 
23.8.2023
9 -12 hod – Petra Schwarzová – Aktuality v ekonomice (akreditovaně)
9 -12 hod – Michal Špitálník  – Zábavná výuka s technikou pro ZŠ, MŠ (i SŠ) (bez akreditace)
9 – 16 hod – Květa Hrbková  – Hranice a rituály (akreditovaně)
 
24.8.2023
9 -12 hod – Vít Vořechovský – Vzdělávací stavebnice LEGO Education v MŠ (bez akreditace)
13 – 16 hod – Dita Šimáčková – Logopedická prevence v MŠ (akreditovaně)
13 -16 hod – Jitka Kendíková – Žák s psychickými obtížemi ve škole (bez akreditace)
 
REGISTRACE – registrujte se prosím prostřednictvím Google formuláře ZDE nebo https://forms.gle/jg8ibnd2LMgCRQsp8 do 30.6.2023.
MÍSTO KONÁNÍ – Semináře se budou konat v prostorách zámku v Brandýse nad Labem (Plantáž 402/8) a gymnázia J. S. Machara (Královická 668). Místa konání jsou uvedena u jednotlivých seminářů.
 
CENA – pro pedagogy ze škol, které uhradili příspěvek pro MAP III jsou semináře ZDARMA (zda vaše škola uhradila příspěvek si můžete ověřit u vedení vaší školy či u organizátorek LŠ – kontakt: monika.kralikova@brandysko.cz, kotatkova@strednipolabi.cz, vokurkova@strednipolabi.cz.
 
Pro pedagogy ostatních škol jsou ceny za semináře následující:
– celodenní akreditovaný seminář – 1500 Kč/osoba
– půldenní akreditovaný seminář – 1000 Kč/osoba
– půldenní neakreditovaný seminář – 700 Kč/osoba
 

STRAVA – během letní školy pro Vás zajistíme občerstvení – nápoje (voda, káva, čaj) a lehké občerstvení (koláče a obložené houstičky). V době oběda pro Vás budou k dispozici obložené francouzské bagety (kuřecí  maso/šunka/sýr/caprese….) každý den Letní školy. Příspěvek na občerstvení je 220,- Kč/při výběru celodenního semináře, 120,- Kč/v případě výběru půldenního semináře. Úhrada proběhne na základě vystavené faktury. Fakturu Vám zašleme automaticky po Vašem přihlášení na adresu školy. (Preferujete-li zaslání faktury na jinou adresu, uveďte ji do poznámky. Bude-li za Vás hradit stravu škola, uveďte to také do poznámky). Upozornění – bohužel nejsme schopni vyhovět případným dietním omezením. Děkujeme za pochopení. PARKOVÁNÍ – parkovat lze v okolí zámku v ulicích Plantáž a Na Celné – obě ulice jsou však zpoplatněny (ostatně jako většina ulic v Brandýse nad Labem), v blízkosti Gymnázia je možné parkovat v ulicích Královická, Husova, Fakultní, Jiskrova, J. V. Práška a Josefa Kožíška. V některých z ulic lze parkovat bezplatně, každopádně se ujistěte o situaci dle aktuálního dopravního značení.

Dobročinný obchod DOBROMYSL – jako v předchozích letech je možné přinést dary pro obchůdek Dobromysl (oblečení, šperky, knihy….) – https://obchod-dobromysl.cz/https://www.facebook.com/obchodDOBROMYSL – odevzdat je můžete organizátorkám LŠ…